A- A A+
Menu

Wyremontowany, pachnący i gotowy na pierwszych interesantów - nowy gabinet medycyny pracy w Przychodni Rejonowej przy ul. Piłsudskiego szeroko otwarty. - To nasza odpowiedź na potrzeby mieszkańców i lokalnych pracodawców - podkreśla dyrektor SPZOZ, Joanna Strączek.

 Z nowego gabinetu nie kryje zadowolenia także burmistrz Agnieszka Rynkiewicz. - Cieszymy się, że mieszkańcy będą obsługiwani w tak wysokim standardzie - powiedziała nam wiceburmistrz. Natomiast Jadwiga Wojda-Elbrah z Przychodni z wielką satysfakcją opowiedziała nam o etapach modernizacji pomieszczeń. Okazało się, że wykonawcami wszystkich prac były wyłącznie firmy lokalne, pochodzące z Jawora.

Informację tą z przyjemnością wysłuchała też obecna na otwarciu gabinetu Dorota Szcześniewska - prezes Związku Pracodawców Ziemi Jaworskiej. Do obsługi interesantów przeznaczone są dwa nowe gabinety. W pierwszym przygotowywane są dokumentacje, natomiast w drugim wykonywane badania i wypisywane ewentualne skierowania. - Rejestracja do medycyny pracy przy ul. Piłsudskiego odbywa się w sposób tradycyjny i telefoniczny - dodaje dyr. Strączek.