A- A A+
Menu

VAT, samochody służbowe i skuteczne zarządzanie podatkami w biznesie – między innymi takie zagadnienia omawiane były na kolejnym spotkaniu w siedzibie firmy ARKAS. Szkolenie zorganizowane zostało przez Związek Pracodawców Ziemi Jaworskiej.

Ulga na złe długi w VAT? Brzmi trochę magicznie, jednak specjaliści finansowi z firmy IMPEL poświęcili cztery godziny dla zainteresowanych przedsiębiorców i właścicieli firm. Dużo czasu zostało poświęcone nt. wykorzystywania samochodów służbowych w firmach. Była też okazja do zadawania pytań i przedstawiania zagadnień na konkretnych przykładach. – W szkoleniach, które organizujemy biorą udział nie tylko członkowie zrzeszeni w ZPZJ, ale też spoza organizacji – mówi prezes ZPZJ, Dorota Szcześniewska.

Jest już to kolejne z serii spotkań szkoleniowych. W ramach swojej działalności Związek organizuje też spotkania z samorządowcami czy przedstawicielami urzędów. Z zaproszeń związkowców chętnie regularnie korzysta starosta powiatu Stanisław Laskowski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Barbara Dziasek czy naczelnik Urzędu Skarbowego Helena Rubinkowska.